Школа розташована на вулиці ім. Вілєсова - Вілєсов Геннадій Іванович перший директор нашого виробничого об'єднання "Азот"  при якому і відбувався пуск його перших промислових цехів.

Г.І Вілєсов багато зробив для соціального та культурного розвитку нашого міста, для покращення умов життя мешканців міста.

Г.І Вілєсову  було присвоєне звання "Почесний громадянин Сєвєродонецька".

Реалізується проект "Моє рідне місто".

Номінації:

• Сєвєродонецьк літературний
  • Художники Сєвєродонецька
Сєвєродонецьк літературний.pdf
Adobe Acrobat документ 4.6 MB
Художники Сєвєродонецька.pdf
Adobe Acrobat документ 1.1 MB

СЄВЄРОДОНЕЦЬК - моє рідне місто. У ньому я на­родилася, живу й навчаюся.

Я люблю своє місто за красиві вулиці, площі, пар­ки та сквери. Я люблю тебе! Люблю, люблю! За що? Не знаю... Напевно, за те, що ти є. Це так добре - те, що ти є!

Ось тому ми, учні 11 класу СЗШ №8, разом з клас­ним керівником Оленою Володимирівною Коноваловою беремо активну участь в оздобленні нашого парку. Во­сени ми прибирали в парку - збирали листя, вирубу­вали кущі, а нещодавно висадили квіти. Краса!

Сподіваюся, що саме цей екопарк стане найбільшою красою нашого Сєвєродонецька. Саме його жителі роблять усе, що створено на території містечка, живим та на­сиченим. Я вдячна долі, що народилася саме у Сєвєро­донецьку.                                                                                                                           А. Трубнікова, учениця 11 класу СЗШ №8.