ВІТАЄМО!!!

Вітаємо 

призерів  ІІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад

 

Ворошилову Маргариту

11 клас 

ІІІ місце - Екологія

*********************************************

Бугайова Андрія

10 клас  

ІІ місце - Правознавство

ІІ місце - Географія

*********************************************

Куценко Дар'ю

9 клас 

ІІ місце - Російська мова

 

*****************************************************

Вітаємо

призерів  ІІ етапу всеукраїнських предметних олімпіад

 

Ворошилову Маргариту 

11 клас

І місце - Екологія

*********************************************

Михайлюк Софію

11 клас 

І місце - Біологія

ІІІ місце - Правознавство

*********************************************

Дубову Катерину 

10 клас

ІІІ місце - Українська мова

**********************************************

Бугайова Андрія

10 клас 

І місце - Правознавство

І місце - Географія

*********************************************

Мацегору Софію

10 клас  

І місце - Екологія

*******************************************

Куценко Дар'ю 

9 клас 

ІІ місце -Українська мова 

ІІ місце - Російська мова

*********************************************

Скриньку Анну

7 клас 

ІІІ місце - Українська мова

У щорічному міському етапі Всеукраїнського  конкурсу 
«Новорічна композиція» визначено переможців: 
номінація «Стилізована ялинка»:
- ІІІ місце «Ельфійська ялинка», Коваленко Микита, учень 3-А класу.
номінація «Новорічна композиція»:
- II місце «Новорічна фантазія» Селіхов Владислав, учень 7 класу;
- ІІІ місце «Зелений дует» Садченко Богдан, учень 7 класу;
  За активну участь:
-   «Весела компанія». Колективна робота під керівництвом Кісельової Г.Б.
номінація «Сюжетна композиція»:
За активну участь:
- «Лісова казка» Бєсєда Діана, учениця 11 класу;
номінація «Новорічна картина чи колаж»:
- IІ місце «Різдвяна ніч» Губарєва Вікторія, учениця 7 класу;
- IІІ місце «Символ Нового року», Кравцова Катерина, учениця 1-А класу.
номінація «Новорічний подарунок»:
- I місце «Подарунок Св. Миколая» Іванченко Даниіл, учень 3-А класу;
- IІ місце «Новорічний сюрприз» Кошель Юлія,  учениця 4 класу та Кошель Артур, учень 7 класу.

Результати конкурсу "Колосок-2017"