Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:
- заяву на ім'я директора школи;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- медичну картку встановленого зразка;

згода на обробку персональних даних;

- згода на психолого-педагогічний супровід дитини.

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років, які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. Зарахування здійснюється  на безконкурсній основі  відповідно до

листа МОН № 1/9-71 від 14.02.2015 "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу".

Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.

У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу закладу освіти не за місцем  проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.

Заява 1 клас.pdf
Adobe Acrobat документ 114.0 KB

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина навчалася в СЗШ № 8, будь ласка, заповніть форму

Документи, які необхідні для переводу з іншої школи:

- заява на ім'я директора школи;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- особова справа учня (учениці);
- медична картка;

- табель успішності, або виписка з оцінками;

- згода на обробку персональних даних;

- згода на психолого-педагогічний супровід дитини;

- документ, що підтверджує рівень освіти (якщо є).