Учні 8-9 класів 20 листопада відвідали міську дитячу бібліотеку, де відбувся виховний захід, присвячений дню Гідності та Свободи.

В рамках тижня безпеки дорожнього руху нарядом патрульної поліції проведена бесіда з учнями 5 класу.

До Дня української писемності та мови учні 10 класу  написали традиційний диктант національної єдності.

9 листопада 2018 року  учні 2-А та 2-Б класів нашої школи разом із вчителями Караваєвою І.І. та Фоменко Н.П. відсвяткували День української писемності та мови.

Ведучі заходу, дівчата з 10-го класу Мацегора Єлизавета та  Бондаренко Дарина, розповіли дітям багато цікавого про це свято, про нашу рідну українську мову.

В свою чергу молодші школярі взяли активну участь в конкурсній програмі, де показали свої знання з української мови.

Насамкінець всі, і дорослі, і малі залюбки скуштували  смачний коровай!

До Дня захисника України в школі було проведено наступні заходи:

• в шкільній бібліотеці оформлено тематичні виставки літератури;
  • проведено бесіди,тематичні виховні години;
  • учні школи взяли участь в акції "Привітай захисника України".

23 травня учні 5-7 класів взяли участь у святі

"Роде мій красний, роде мій прекрасний".

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

В Україні    предостанній тиждень навчального року. Школярі  в очікуванні канікул. А найменші учні сьогодні вже не першокласники, але ще й не другокласники. 15 травня  учні 1- А  та 1- Б класу попрощалися з Буквариком. Дітям свято сподобалось та й батьки залишились у захваті.

До Дня Матері в 1- А класі відбулося  свято   "Я вдячний Богові за Маму". Материнська любов, таємнича та загадкова, стоїть біля витоків життя. Тільки вона ростить добро і стверджує в дитині людське. Усім прекрасним, що створено людиною на Землі, завдячуємо матері.

Учні  СЗШ №8  взяли активну участь у проведенні Дня Цивільного захисту.

15 лютого в школі пройшла виставка м'якої іграшки "Дитячі улюбленці".

З учнями 8-11 класів проведено лекцію за темою: "Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та анексованого Криму".

22 січня до Дня Соборності України  з метою відродження  паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення учні 5 класу провели тематичну виховну годину  «Моя суверенна Україно!»

Шкільна виставка

20 лютого 2017 р. відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2014 р. №69/2015 відзначається День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Враховуючи історичне значення пам’ятних подій Революції Гідності та Дня Героїв Небесної Сотні у школі  було проведено такі заходи:                                                                                                                  - інформаційні хвилини  для учнів початкової школи

-  випуск плакатів і бюлетенів

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації № 4/06-3663с від 09.12.2015 "Про виконання плану заходів " на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, затверджених кабінетом міністрів України від 18.11.2015р. в школі проведено конкурс на створення стенда, що відображає подвиг Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії права і свободи людини. Найкращим проектом було визнано роботу 10-11 класів, яку представлено як постійно діючий стенд і розміщено в каб. 29.