9 листопада 2018 року  учні 2-А та 2-Б класів нашої школи разом із вчителями Караваєвою І.І. та Фоменко Н.П. відсвяткували День української писемності та мови.

Ведучі заходу, дівчата з 10-го класу Мацегора Єлизавета та  Бондаренко Дарина, розповіли дітям багато цікавого про це свято, про нашу рідну українську мову.

В свою чергу молодші школярі взяли активну участь в конкурсній програмі, де показали свої знання з української мови.

Насамкінець всі, і дорослі, і малі залюбки скуштували  смачний коровай!

23 травня учні 5-7 класів взяли участь у святі

"Роде мій красний, роде мій прекрасний".

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

В Україні    предостанній тиждень навчального року. Школярі  в очікуванні канікул. А найменші учні сьогодні вже не першокласники, але ще й не другокласники. 15 травня  учні 1- А  та 1- Б класу попрощалися з Буквариком. Дітям свято сподобалось та й батьки залишились у захваті.

До Дня Матері в 1- А класі відбулося  свято   "Я вдячний Богові за Маму". Материнська любов, таємнича та загадкова, стоїть біля витоків життя. Тільки вона ростить добро і стверджує в дитині людське. Усім прекрасним, що створено людиною на Землі, завдячуємо матері.

Учні  СЗШ №8  взяли активну участь у проведенні Дня Цивільного захисту.

21 лютого відзначається  Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року. За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України організовується проведення "диктанту єдності українською мовою в школах. Колектив нашої школи теж підтримав цю ініціативу.

15 лютого в школі пройшла виставка м'якої іграшки "Дитячі улюбленці".

З учнями 8-11 класів проведено лекцію за темою: "Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та анексованого Криму".

22 січня до Дня Соборності України  з метою відродження  паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення учні 5 класу провели тематичну виховну годину  «Моя суверенна Україно!»

Шкільна виставка

6  грудня відбулася товариська зустріч з волейболу між командами СЗШ №8 та студентами І курсу ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка, яка була присвячена до Дня Збройних сил України.

До Дня захисника України в школі було проведено наступні заходи:

• в шкільній бібліотеці оформлено тематичні виставки літератури;
  • проведено бесіди,тематичні виховні години;
  • учні школи взяли участь в акції "Привітай захисника України".

13 жовтня, напередодні  Дня Захисника України, в 1-А класі відбулося пізнавально-розважальне свято  «Ми роду козацького діти, землі української цвіт». На цьому святі першокласники ознайомилися з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці, з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва. Також діти прилучалися до цінностей народного життя, традицій рідного краю. Хлопці приймали участь в різноманітних міні-козацьких забавах. Під час свята діти багато дізналися нового про рідну землю, її традиції та вірування, розважились та стали ще дружнішими!

22.09.2017р. до Дня партизанської Слави учні 5 класу провели урочистий захід на тему: "Велич народного подвигу". На зустріч з п'ятикласниками була запрошена Людмила Павлівна Оболоніна, дочка видатної партизанки, нашої землячки, Лариси Борисівни Полніцької. Надзвичайно цікаво було дітям послухати про ті героїчні роки, про фронтові будні прекрасної людини Лариси Борисівни.

20 лютого 2017 р. відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2014 р. №69/2015 відзначається День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Враховуючи історичне значення пам’ятних подій Революції Гідності та Дня Героїв Небесної Сотні у школі  було проведено такі заходи:                                                                                                                  - інформаційні хвилини  для учнів початкової школи

-  випуск плакатів і бюлетенів

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації № 4/06-3663с від 09.12.2015 "Про виконання плану заходів " на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, затверджених кабінетом міністрів України від 18.11.2015р. в школі проведено конкурс на створення стенда, що відображає подвиг Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії права і свободи людини. Найкращим проектом було визнано роботу 10-11 класів, яку представлено як постійно діючий стенд і розміщено в каб. 29.