День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці, який у 2019 році проводиться під гаслом - Безпечне та здорове майбутнє праці".

Учні  СЗШ №8  взяли активну участь у проведенні Дня Цивільного захисту.

22 квітня у приміщенні дитячої та юнацької бібліотеки відбувся виховний захід, присвячений 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Учні 8-9 класів зустрілися з учасником ліквідації наслідків аварії  Якименком  Анатолієм Івановичем.

З 09.04.2019 року по 11.04.2019 року в школі проходили практичні заняття з дітьми початкових класів за проектом «Лабіринт кроків». Новий challenge  у вигляді заняття з учнями, яких тренери познайомили з веселим роботом Scotti.                                                  

«Лабіринт кроків” - це некомерційний партнерський проект польської організації FundacjaProCultura та українських - Тумблер і Арт-резиденция "Плюс/Минус". За фінансової підтримки ProgramRITA, матеріали для проекту надає польська компанія BeCREO.        

Сьогодні в Арт-резиденция "Плюс/Минус" зібрались активні люди від Закарпаття до Луганщини: Нижнє Селище (Закарпатська область), Чернівці, Одеса, Нова Каховка (Херсонська область), Суми, Полтава та Рубіжне (Луганська область), а в м. Сєвєродонецьк приєдналась до групи тренерів вчитель нашої школи Караваєва Інна Іванівна.                                                                                                  

Три дні практичних занять з дітьми нашої школи. І дітям дуже сподобалось.                       Існує такий стереотип, що програмування це нудна справа, повністю позбавлена творчості. Насправді ж, програмування є дуже творчим ремеслом, що вимагає життєвого досвіду і розвиненої інтуїції.                                                                                        Чому програмування і чому для наймолодших?                                                                               У початковій школі програмування вчить дітей мислити швидко і чітко: вони розуміють, як влаштований світ, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі. Чим раніше починається навчання, тим винахідливішою стає дитина.                                                 

Учасники проекту познайомились,  пізнавали цікавий досвід один одного, завзято слухали тренерів MarcinGrudzień та MaciejSopyło про особливості освіти в Польщі, занурювались у теорію та захопились грою ScottieGo, яка поглинає не лише дітей, але й дорослу неоднорідну групу не оминула. 

Учні 7-А та 7-Б класів відвідали міську бібліотеку, де було проведено захід присвячений 30-річчю з дня виведення військ з Афганістану.

5 лютого серед учнів 8-9 класів проведено круглий стіл присвячений 76 річниці визволення Сєвєродонецька від німецько-фашистських загарбників.

У рамках  Міжнародного Дня безпечного Інтернету 5 лютого було проведено захід серед учнів 5-11 класів. Захід відбувався з метою формування в учнів уявлення про актуальні ризики в Інтернеті, пов'язані з  надсиланням власних фото. Учні ознайомилися  з поняттями "онлайн-грумінг" та "секстинг", а також їх наслідками.

29 січня у дитячий та юнацькій бібліотеці для учнів 8-9 класів відбувся виховний захід, присвячений 101-й річниці бою за незалежність України під Крутами.

          Учні 8-9 класів 20 листопада відвідали міську дитячу бібліотеку, де відбувся виховний захід, присвячений дню Гідності та Свободи.

В рамках тижня безпеки дорожнього руху нарядом патрульної поліції проведена бесіда з учнями 5 класу.

До Дня української писемності та мови учні 10 класу  написали традиційний диктант національної єдності.

      9 листопада 2018 року  учні 2-А та 2-Б класів нашої школи разом із вчителями Караваєвою І.І. та Фоменко Н.П. відсвяткували День української писемності та мови.

      Ведучі заходу, дівчата з 10-го класу Мацегора Єлизавета та  Бондаренко Дарина, розповіли дітям багато цікавого про це свято, про нашу рідну українську мову.

   В свою чергу молодші школярі взяли активну участь в конкурсній програмі, де показали свої знання з української мови.

      Насамкінець всі, і дорослі, і малі залюбки скуштували  смачний коровай!

До Дня захисника України в школі було проведено наступні заходи:

  • в шкільній бібліотеці оформлено тематичні виставки літератури;
  • проведено бесіди,тематичні виховні години;
  • учні школи взяли участь в акції "Привітай захисника України".

23 травня учні 5-7 класів взяли участь у святі

"Роде мій красний, роде мій прекрасний".

           В Україні    предостанній тиждень навчального року. Школярі  в очікуванні канікул. А найменші учні сьогодні вже не першокласники, але ще й не другокласники. 15 травня  учні 1- А  та 1- Б класу попрощалися з Буквариком. Дітям свято сподобалось та й батьки залишились у захваті.

        До Дня Матері в 1- А класі відбулося  свято   "Я вдячний Богові за Маму". Материнська любов, таємнича та загадкова, стоїть біля витоків життя. Тільки вона ростить добро і стверджує в дитині людське. Усім прекрасним, що створено людиною на Землі, завдячуємо матері.

     З учнями 8-11 класів проведено лекцію за темою: "Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на сході України та анексованого Криму".

      22 січня до Дня Соборності України  з метою відродження  паростків духовності, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення учні 5 класу провели тематичну виховну годину  «Моя суверенна Україно!»

       Відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2014 р. №69/2015 20 лютого відзначається День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Враховуючи історичне значення пам’ятних подій Революції Гідності та Дня Героїв Небесної Сотні у школі  було проведено такі заходи:                                                                                                                  - інформаційні хвилини  для учнів початкової школи

                    -  випуск плакатів і бюлетенів

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації № 4/06-3663с від 09.12.2015 "Про виконання плану заходів " на виконання Плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи, затверджених кабінетом міністрів України від 18.11.2015р. в школі проведено конкурс на створення стенда, що відображає подвиг Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії права і свободи людини. Найкращим проектом було визнано роботу 10-11 класів, яку представлено як постійно діючий стенд і розміщено в каб. 29.