Річний план виховної роботи 2023-2024 н.р.
річний план виховної роботи (1).pdf

22 січня 2024 р.

В день соборності та злуки,

З заходу на схід.

Всі візьмемося за руки

Бо один ми рід.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну, незалежну, соборну державу та є результатом складного і довготривалого процесу її формування. Так, 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об`єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в гімназії №8 міста Сєвєродонецька Луганськой області 22 січня було організовано та проведено ряд заходів:

Виховні години для учнів 1-4 кл.;

Відеопривітання для українців від учнів 1-9 кл. ;

Виховні години для учнів 5-9 кл.;

Тематичні вікторини для учнів 1-9 кл.;

Також рій молодшої вікової категорії «Синьо-жовті віртуози» взяв участь у міський онлайн-виставці фоторобіт «Україна – це ми» й у літературних читань, присвячених Дню Соборності України та Дню пам’яті Героїв Крут у рамках гри «Сокіл» («Джура»).

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю та незалежність.

Порозуміння між людьми. Це часточка надії і віри у світле майбутнє.

Відзначення цього свята сьогодні важливе, як ніколи. Воно нагадує нам про те, що лише в єдності ми маємо силу, лише разом зможемо подолати всі біди та нещастя, які випали на долю нашого багатостраждального народу.

Шкільна дитячо-юнацька організація «Дружба»

З 1996 року у нашому навчальному закладі існує дитячо-юнацька організація «Дружба», метою якої є «Об’єднання зусиль для добрих, корисних справ, затвердження, збереження традицій свого народу, розвиток творчих здібностей підростаючого покоління».

Організація має статут, пісню, гасло, прапор, свою символіку.

Членами шкільної організації є учні 3- 11 класів.

Робота ШДО «Дружба» будується на засадах гуманізму і соціальної рівності, утвердженні стосунків взаємоповаги, коректності, співробітництва між дорослими і дітьми.

Шкільна організація працює за напрямками:

- дитячий орден милосердя;

- національна самосвідомість;

- краса врятує світ;

- юне покоління за безпеку руху;

- світ моїх захоплень;

- перетнемо пожежам шлях;

- від культури та спорту до здорового життя, у межах яких планує свою виховну роботу.