Вітаємо на сайті всіх, хто любить і турбується про дітей: колег, батьків, учнів! Будемо раді, якщо ви знайдете тут корисний матеріал. Запрошуюємо до обміну думками та співпраці.
Вчителі початкових класів

Нехай наші діти пронесуть із собою крізь роки вогник, що його запалив перший вчитель.

Школа – це дивна будівля. Тут усе перемішалося: дитинство та юність, романтика і реальне життя, наука і мистецтво, мрії і зрілість. У цьому будинку радість і сльози, що швидко висихають, зустрічі й розставання.
         Школа живе тривожним життям, і в ній, як у краплині води, відбуваються усі процеси, що проходять у суспільстві. Одне лише незмінно – пізнання нового і таїнство навчання. Люди, що прийшли сюди за покликом серця, ніколи не залишать цей вічно киплячий пристрастями будинок. Дві центральні фігури в цьому будинку: вчитель і учень. Перший відкриває дітям прості дива; а другий усотує всю мудрість життя.

Караваєва Інна Іванівна

класовод 3-А класу