Методичне об'єднання вчителів математики, фізики, інформатики

Проблеми, над якими працює кафедра:

Розвиток творчого потенціалу учнів через екологічну освіту шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках математики, фізики, інформатики.

Проблеми, над якими працюють учителі:

Тремполець Надія Миколаївна

"Удосконалення засобів проведення інтерактивних уроків математики та екологічна освіта учнів"

Артемчик Ірина Валеріївна

"Види та методи контролю навчальної діяльності учнів"

Золочевська Вікторія Олександрівна

"Активізація розумової і творчої діяльності учнів на всіх етапах уроку математики"

18 квітня в СЗШ № 8 відбулося відкрите засідання  методичного об’єднання вчителів математики, фізики, інформатики. Школа гостинно відкрила свої двері для керівників методичних об’єднань вчителів математики всіх шкіл нашого міста.

Почесними гостями на цьому заході були:  Левенець Н.М. – методист СМЦ та Чмирьова Г.І.- голова міського методичного  об’єднання вчителів математики.

Творчий звіт роботи МО вчителів математики, фізики та інформатики відкрила заступник директора з ВР, вчитель математики – Золочевська В.О. З досягненнями учнів школи у шкільних, міських,  регіональних конкурсах та олімпіадах познайомила присутніх керівник МО, вчитель фізики та математики – Тремполець Н.М. Своїм творчим досвідом поділилися вчитель  математики – Артемчик І.В., вчитель інформатики – Потапенко А.В.

Розробки вчителів Тремполець Н.М. та Артемчик І.В.

Задачі з математ. з елементами екології.
Microsoft Word Document 458.0 KB