Методичне об'єднання вчителів англійської мови

Навчання англійської мови в нашому педагогічному колективі передбачає практичне опанування учнями мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для здійснення іншомовного спілкування в чотирьох видах мовленнєвої діяльності: аудіюванні, говорінні, читанні та письмі в типових ситуаціях.

Коновалова Олена Володимирівна працює над проблемою - використання інноваційних технологій на уроках англійської мови.

Олена Володимирівна своїм педагогічним кредо обрала слова Дістервега: "Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися й надихатися силами, що пробудилися в ній."

Бугаєць Ольга Олександрівна працює над проблемою - навчання читання  як виду мовленєвої діяльності.

Педагогічним кредо Ольги Олександрівни є слова В.О. Сухомлинського: "Успіх у навчанні - це стежка, що веде до того куточку дитячого серця, в якому горить вогник бажання бути гарним. Бережіть цей вогник і цю стежку..."

НАШІ УРОКИ, НАШІ ДІТИ

Позитивная атмосфера на уроках английского языка создана за счет творческих подходов к процессу обучения и  позитивного настроя. Уроки в начальных классах проводятся в игровой форме используя интерактивные методы обучения в специальном кабинете "Heppy English".