ПОРЯДОК

подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в СЗШ № 8

1. При отриманні інформації або повідомлення про випадки булінгу (цькування) стосовно дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу працівник закладу зобов’язаній про цей факт повідомити адміністрації школи.

2. При отримані письмового повідомлення (заяви) про випадки булінгу (цькування) для повного та неупередженого розслідування керівник закладу наказом створює комісію з проведення розслідування, до складу якої входить голова комісії – відповідальний за роботу в школі з протидії булінгу, практичний психолог, педагог соціальний, класний керівник здобувача освіти, з яким стався випадок булінгу, інші педагогічні працівники.

3. Комісія з розгляду випадків булінгу (цькування):

3.1. на своєму засіданні розглядає заяви про випадки булінгу (цькування) здобувачів освіти, їхніх батьків, законних представників, інших осіб;

3.2. розслідує обставини при яких відбувся булінг; 

3.3. отримує письмові пояснення від осіб, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування);

3.4. визнає чи не визнає випадок таким, що відноситься до булінгу;

3.5. складає акт про проведення розслідування; 

3.6. надає рекомендації щодо заходів з надання соціальних та психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування).

4. На підставі рішення комісії з розгляду випадків булінгу, якщо випадок відноситься до булінгу, виконується Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в СЗШ № 8.